Napsali o nás

Pár slov těch, kteří naše služby již využili… 

Tereza Cigánková – 19. 12. 2018
Věnuji se józe, meditacím a tantře. Se slečnou Janou jsem se setkala před 2 lety a od té doby spolu spolupracujeme. Je mou virtuální asistentkou (převážně vyřizování hovorů a komunikace s klienty v angličtině, také psaní textů). Tato žena dává do své práce hodně. Je velmi milá, vychází vstříc ale hlavně je opravdu profesionál a ambiciózní ve své oblasti, nic není problém a vždy se na ni mohu obrátit a spolehnout se. Mohu pouze doporučit. Vyzkoušela jsem i jiné copywritery, ale slečně Janě se nevyrovnali.

Marie Švecová – 26. 8. 2018
Se slečnou Janáčkovou jsem řešila korekturu textů a úpravu webu www.maiagreen.cz. Jsem šťastná, že jsem si pro tuto práci vybrala právě ji, protože spolupráce byla a je naprosto dokonalá. Kvalita její práce, její nápady, rychlost dodání opravených textů a osobitý přístup k zákazníkovi mě naprosto uchvátil. Určitě se na ni obrátím pokaždé, když budu potřebovat v této oblasti pomoct. Vřele doporučuji 🙂 

Mirka Hanáková – 12. 11. 2017
S manželem jsme chtěli jet na dovolenou do zahraničí, ale nevyhovovala nám žádná z nabídek cestovních kanceláří. Chtěli jsme jet sami. Jenže neumíme moc anglicky a ani nemáme zkušenosti. Slečna Jana nám pomohla vybrat jak destinaci ve Španělsku, tak skvělé ubytování, a pomohla i s koupí letenek. Našla nám hned několik nabídek na ubytování a my jsme si pak vybrali takové, které se nám nejvíc líbilo. K dispozici na telefonu nám byla i po dobu našeho pobytu, kdybychom něco potřebovali. Naštěstí to ale potřeba nebylo a dovolenou jsme si užili na maximum.
Určitě doporučuji její služby. Byla velmi ochotná a opravdu naslouchala našim požadavkům a přáním.

Mgr. Jana Kmecová – 09.02.2016
Pani Janáčkovú som oslovila v mene reklamnej agentúry Vizion. Potrebovali sme preložiť celú webstránku zo slovenčiny do češtiny (www.gabrieltour.cz) a nahodiť všetky tieto texty do redakčného systému. Išlo o veľmi zdĺhavú a náročnú prácu a pani Janačkova sa preukázala nielen ako vynikajúci prekladateľ a copywriter, ale aj ako veľmi spoľahlivý a technicky zdatný človek. Ak budeme ešte potrebovať služby podobného charakteru, určite ju znova oslovíme.

Pavol Remias – 17.10.2015
S pani Janáčkovou prebieha spolupráca podľa mojich predstáv. Ňou dodané texty zohľadňujú moje požiadavky, a ak náhodou nie (čo sa stáva málokedy), nerobí jej problém zapracovať zmeny. Spolupracujem s ňou už dlhšie a verím, že v nastúpenom trende budeme pokračovať aj naďalej ..